Salon Woman

Zelené potraviny pre silný zdravotný štít!

Neprehliadnite zázrak prírody.

Odborníčka na pleť 30-40-50+

Poradím ti ako dosiahnuť žiarivú pokožku v každom veku

Jačmeň + chlorella
tvoji spojenci pre zdravie

Prečo kúpiť zelenáče odo mňa?

Pretože na kvalite VEĽMI záleží!

Pred 11 rokmi mi moja mentorka Andy Timkova zäsvatila do tajov jačmeňa a chlorelly. Odtiaľto pochádza moja vášeň pre zelenáče.

Jačmeň odo mňa? Je to čistá raw šťava z mladého jačmeňa, šetrne sušená len do 30 stupňov,aby si zachovala všetky živiny.

A navyše, keď si zelenáče zakúpite odo mňa,stávam sa vaším osobným poradcom na ceste za zdravím.

Vyberte si kvalitu a oddanosť, ktorú ponúkam, a nechajte zelenáče stať sa súčasťou vášho života,tak ako sa stali súčasťou môjho.

Sledujte naše novinky

Časté otázky na začiatku užívania ZELENÝCH POTRAVÍN

1.Prečo je vhodné jesť zelené potraviny?

Zelené potraviny sú výživné, odstraňujú tažké kovy, detoxikujú a zlepšujú výživu. Tým podporujú naše zdravie,imunitu a celkovú pohodu.

Môžem zelené potraviny užívať dlhodobo,alebo sú potrebné pauzy?

Najlepšie, čo môžeme pre svoje zdravie urobiť, je užívať ich dlhodobo. Keď ideme do Tatier na čerstvý vzduch, tiež nemáme potrebu vrátiť sa do nejakého závodu dýchať splodiny.

Prečo užívať jačmeň a chlorellu dohromady?

Funguje to rovnako, ako rodičia. Mama nezvládne úlohy otca a naopak. Je medzi nimi synergia. Jačmeň uvoľuje zaťažujúce látky v tele, chlorella ich odvádza z tela von.

Nenašli ste odpoveď? Kontaktujte ma.

Recenzie od klientiek

Ahoj Renatka, ozývam sa po dlhej dobe,kedže som mala k dispozícii výhodne balenie jačmeňa a chlorely :). Počas troch mesiacov badam na sebe v prvom rade po preventivnej prehliadke, kt. som absolvovala pred cca týždňom výborné krvné výsledky , pričom ja som stále mala problém z nízkym železom a teraz všetko ok, moja obvodna lekárka bola s mojimi výsledkami nadmieru spokojná. Potom sa to odrazilo aj na mojom pozitivnejšom myslení. mam viac energie, zdravšie a pevnejšie nechty a určite aj dalšie benefity, kt. si časom uvedomím :).
Spokojná klientka
Čauky Renatka, prepáč nestihal som písať skôor. S chlorelou som už mal skúseností, čiže vedel som čo od nej čkať, len som chcel kvalitnejšiu ako z lekárne, tak som sa obrátil na Teba. Čo sa týka jačmeňa, cítim že mám viac energie. Ja som si to tak nejak nasadil aj ako podporu k prerušovanému postu....zatiaľ 5kg dole za 3 týždne bez námahy a pocitu hladu alebo unavy. Dikes 🙂
Róbert.